Łakomy Dance Studio
facebook

O nas

Od wielu lat moim marzeniem i życiowym celem było stworzenie w Płocku profesjonalnego studia tańca. Studia, które nie będąc ukierunkowanym na konkretną grupę wiekową, stworzyłoby idealną możliwość wszechstronnego rozwoju tanecznego wszystkim osobom które skrycie i głęboko myślą o tańcu jako formie realizowania siebie, swoich pasji i marzeń.

Marcin Łakomy

Z tańcem towarzyskim związany od ponad 20 lat. W latach 1996-2003 Tancerz Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Wielokrotny finalista i zwycięzca Turniejów Okręgowych oraz Ogólnopolskich. W roku 2007 zdobył uprawnienia instruktorskie z Tańca Towarzyskiego zgodnie z Polską Klasyfikacją Zawodów w AP Edukacja – Policealnej Szkole Rozwoju Zawodowego. W roku 2008 uzyskał tytuł Instruktora Dyscypliny Sportu – Taniec Sportowy wydany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, kierunek: wychowanie fizyczne. Od 2011 roku przez 5 lat był wykładowcą na Uczelni Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na kierunku "Taniec i Rytmika" z zakresu Tańca Towarzyskiego.

Studio

Siedziba główna „Łakomy Dance Studio” znajdująca się przy ulicy Armii Krajowej 20/8, posiada 60 metrową kameralną salę specjalnie przystosowaną dla niewielkich grup tanecznych. Sala jest klimatyzowana oraz wyposażona w wysoką ścianę luster.

 

ZAMKNIJ